שאלות ותשובות

מה זה ״הר הביטוח״?

הר הביטוח מרכז את כלל הפוליסות של המבוטח. הפרטים כוללים לרוב פרמיה חודשית (מחיר), סוג הכיסוי (תאונות, ניתוחים, תרופות ועוד) ואת שם החברה המבטחת (מגדל, כלל איילון ועוד). אמנם מדובר בכלי חדשני המציג את כלל הביטוחים שלכם, אך עם זאת אנו ממליצים להתייעץ ולבחון כל כיסוי לגופו באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון.

כיצד ניתן להגדיל את הפנסיה הקיימת שלי?

באמצעות התאמת מוצר/מסלול, שימוש בתכנון מס (תיקון 190 וכו'), והתאמה מקיפה של כלל הנכסים וההתחייבויות של הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו, השירות ניתן ע"י רואי חשבון וסוכני ביטוח שמשלבים בין העולמות ליצירת ערך גדול ואמיתי ללקוחות.

מה זה חסכון פנסיוני בפשטות?

חסכון פנסיוני מהווה פתרון ל3 מצבים עיקריים בחייו של העובד או החוסך: מוות, נכות וזקנה, כל אחד מן המצבים שונה בין סוגי המוצרים ויש להתאים את הכיסויים ספציפית לרצונו של הלקוח.

מה זה קופות גמל בפשטות?

קופת גמל הינה מוצר חסכון לטווח בינוני קצר, אין בה כלל מרכיב ביטוחי והיא משמשת כמוצר בעל הטבות מס שונות בעידוד המדינה להגדלת חיסכון האזרחים.

האם אני יכול/ה לעזור להורים שלי בהגדלת הפנסיה שלהם?

בהחלט, מאחר ומוצר פנסיוני כמו כל מוצר אחר צריך להתאים ללקוח באופן ספציפי, הרבה פעמים לקוחות לא נמצאים במוצר/מסלול שמתאים להם, בנוסף לכך לא ממצים אפשרויות מס שניתנות ע"י המדינה ובתכנון נכון ומקצועי ניתן להגדיל משמעותית את הפנסיה ולתכנן נכון יותר את גיל הפרישה.

בדיקת כפל ביטוחים, הוזלת דמי ניהול ושדרוג פוליסות ישנות

התחל בדיקת ביטוחים